Blog

ODKRYJ DOŚWIADCZENIE HARMONII ENERGETYCZNEJ NA KRYSZTAŁOWYM ŁÓŻKU, W ŁUBINOWYM WZGÓRZU WIOSCE ZDROWIA.

ODKRYJ DOŚWIADCZENIE HARMONII ENERGETYCZNEJ NA KRYSZTAŁOWYM ŁÓŻKU, W ŁUBINOWYM WZGÓRZU WIOSCE ZDROWIA.


Kryształowe łóżko – doświadczenie harmonii energetycznej w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia.

Wprowadzenie

Czakry, jako kluczowe punkty energetyczne w naszym ciele, odgrywają istotną rolę w zachowaniu równowagi fizycznej, emocjonalnej i duchowej.

Najstarsze zapisy na temat systemu czakr pochodzą sprzed 2000 lat p.n.e. i znajdują się w starożytnych tekstach, takich jak WEDY. Słowo „czakra” wywodzi się z sanskrytu i oznacza krąg lub wir. Siedem głównych czakr, nazywanych również centrami energetycznymi, które tworzą twoje ciało, rozpoczyna się od czakry korzenia, umieszczonej u podstawy kręgosłupa, a kończy nad głową czakrą korony, przy czym wszystkie są wzajemnie powiązane energetycznie. Blokada lub brak równowagi jednej lub więcej czakr, wpływa na stan umysłu oraz zakłóca równowagę emocjonalną, co na poziomie fizycznym może objawiać się chorobą.

Czakry korzenia, sakralna i splotu słonecznego są związane z aspektami fizycznymi i bardziej przyziemnymi aspektami ziemskiej egzystencji, takimi jak pożywienie, woda i schronienie.

Trzy najwyższe czakry (gardła, trzeciego oka i korony) są związane z aspektami ducha.
Czakra serca pełni rolę pomostu, łącząc górne i dolne czakry.
Czakry są dynamicznymi centrami energetycznymi, otaczającymi przestrzeń wokół ciała fizycznego. Tworzą one twoją aurę, przechowując wibracje myśli i uczuć, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych.

Świadomość wielowymiarowego życia pozwala nam skoncentrować się na pozytywnej energii, zastępując negatywne myśli i emocje, przywracając dobrostan i równowagę. W przypadku poważnych chorób, równoważenie pola energii może działać jako uzupełniająca terapia, współdziałając z tradycyjnymi metodami leczenia, choć nie zastępuje ich.

Marcel Joseph Vogel – twórca Kryształów Vogel

Marcel Joseph Vogel (1917-1991), to postać kluczowa dla rozwoju innowacyjnych technologii, w laboratoriach IBM w San Jose, przez ponad dwie i pół dekady. Podczas tego czasu wynalazł ponad 100 patentów.

Jego innowacje miały zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym w technologii luminoforu, systemach ciekłokrystalicznych, luminescencji oraz magnetyce. W latach 70. zaangażował się w przełomowe badania dotyczące komunikacji między ludźmi, a roślinami. To właśnie ten obszar badań skierował go ku zrozumieniu właściwości kryształów kwarcu, co doprowadziło go do stworzenia unikalnego, fasetowanego kryształu – wykorzystywanego w panelu kryształwoego łóżka.

Eksplorując możliwości wykorzystania kryształów kwarcu w celach leczniczych, Vogel skoncentrował się również na ich interakcji z wodą. Jego badania doprowadziły do odkrycia, że wodę można strukturyzować za pomocą specjalnie dostrojonych kryształów. Ten proces modyfikuje właściwości wody, umożliwiając jej przechowywanie informacji.

Marcel Vogel podkreślał, że kryształy mają zdolność do uziemiania ludzkiej energii, wprowadzając jednocześnie umysł w stan alfa. Harmonia zachodzi, gdy lewa i prawa część mózgu są ze sobą zsynchronizowane, tworząc wewnętrzny „dom”.

Jego dziedzictwo obejmuje nie tylko wkład w dziedzinę technologii, ale także głębokie zrozumienie potencjału kryształów do wpływania na energię, umysł i zdrowie człowieka.

Jak działa kryształowe łóżko?

1. Kryształy Vogel

Kryształowe łóżko to drewniany panel, zawierający siedem kryształów Vogel o specjalnym kształcie, umożliwiającym skupienie światła i przekazywanie wibracji bezpośrednio na czakry. Kryształy Vogel pełnią rolę naturalnych laserów, emitując korzystne wibracje dla ludzkiego ciała.

2. Programy terapeutyczne

Urządzenie oferuje różnorodne programy, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Programy intensywne i lekkie, całowściwe lub sekwencyjne, trwające 30 lub 45 minut.

3. Oddychanie i miłość

Podczas swoich eksperymentów Vogel ujawnił, że ludzki oddech przenosi ładunki biegunowe. Wdech generuje ładunek ujemny, podczas gdy wydech wytwarza ładunek dodatni. To odkrycie nie tylko poszerza naszą wiedzę na temat fizjologii oddechu, ale także otwiera drzwi do zrozumienia subtelnych interakcji między ludzkim ciałem, a otaczającym je polem elektromagnetycznym, znanym również jako aura.

Aura, będąca wynikiem procesu oddychania, staje się nośnikiem informacji o aktualnych myślach i emocjach jednostki. To dynamiczne pole elektromagnetyczne stanowi integralną część naszego istnienia, rejestrując każdą zmianę, każdą myśl, każde uczucie.

Najgłębszą siłą w naturze, jest potęga miłości samej w sobie. Miłość wprowadza porządek, równowagę i spójność do każdej sfery, na którą skierujemy naszą uwagę. To właśnie ona podnosi nas na wyższy poziom istnienia, umożliwiając pełniejsze funkcjonowanie.

„Ponieważ pole lub siła nie ma wymiaru, to tylko wtedy, gdy się porusza, możemy doświadczyć i zaobserwować pole magnetyczne otaczające kryształ (mierzone za pomocą gaussometru). W tym polu myśl miłości zostaje wyryta głęboko. W 1984 roku przyszła mi do głowy koncepcja przeniesienia tej siły czy informacji do materii, poprzez obracanie płynu wokół kryształu. Wdrożyliśmy tę ideę, a efekt okazał się niezwykły – używana przez nas woda nie tylko zmieniła smak, ale także wykazała niewielką, lecz znaczącą zmianę pH. To zainicjowało nasze badania.”

Marcel Vogel, założyciel Psychic Research Incorporated, podkreślał unikalność przenoszenia energii miłości do materii. Jego eksperymenty z wodą, spektrofotometrią w podczerwieni i ultrafiolecie doprowadziły do odkrycia nowego stanu wody, nazwanego przez niego mezofazą liotropową. To stan, w którym energia miłości jest przenoszona do wody, nadając jej nową strukturę.

Komórki istot żywych emitują fale elektromagnetyczne, a ciało jest otoczone polami biofotonów, czyli energią światła. Przejścia wiązek światła przez kryształy Vogla, pełniące rolę laserów, skierowane są na konkretne czakry, wzmacniając ich energetyczne pola. 

Korzyści związane z użytkowaniem kryształowego łóżka

Korzystanie z kryształowego łóżka przynosi szereg różnorodnych korzyści, które wpływają zarówno na sferę fizyczną, jak i energetyczną, wspierając jednocześnie układ nerwowy. Oto niektóre z głównych korzyści tego doświadczenia:

 1. Głęboki odpoczynek:

  • Doświadczenie głębokiego odpoczynku, który przyczynia się do regeneracji zarówno ciała, jak i umysłu.
 2. Wzrost indywidualnej wibracji:

  • Podniesienie poziomu indywidualnej wibracji energetycznej, co może wpływać pozytywnie na ogólne samopoczucie.
 3. Oczyszczenie organizmu:

  • Oczyszczanie na płaszczyźnie fizycznej i energetycznej, wspomagając procesy detoksykacji organizmu.
 4. Wsparcie dla układu nerwowego:

  • Łagodzenie napięć i przywracanie równowagi w układzie nerwowym.
 5. Przyśpieszenie metabolizmu:

  • Stymulowanie przemian metabolicznych, co może wspierać procesy zdrowego odchudzania.
 6. Większa jasność umysłu:

  • Poprawa jasności umysłu, co może przekładać się na lepsze funkcjonowanie intelektualne.
 7. Usuwanie blokad emocjonalnych:

  • Skuteczne usuwanie blokad emocjonalnych, przyczyniających się do większej równowagi emocjonalnej.
 8. Podniesienie pozytywnych wibracji:

  • Wzrost poziomu pozytywnych wibracji, co sprzyja lepszemu samopoczuciu i postrzeganiu życia.
 9. Większy relaks:

  • Odczucie większego relaksu, zmniejszenie napięcia psychicznego i fizycznego.
 10. Komfort psychiczny i wewnętrzny spokój:

  • Osiągnięcie stanu komfortu psychicznego oraz wewnętrznego spokoju.
 11. Większa energia witalna:

  • Zwiększenie poziomu energii witalnej, co może przekładać się na ogólną witalność organizmu.
 12. Zwiększenie koncentracji i skupienia:

  • Wzrost zdolności koncentracji i skupienia, co może wspomagać wydajność intelektualną i codzienne wyzwania.
 13. Pogłębienie świadomości:

  • Pogłębienie poziomu świadomości, co sprzyja większej wewnętrznej klarowności.
 14. Zrozumienie siebie i źródeł problemów:

  • Pomoc w zrozumieniu siebie oraz identyfikowaniu źródeł osobistych problemów.
 15. Odblokowywanie czakr:

  • Proces odblokowywania energetycznych centrów (czakr), wspierając równowagę psychiczną i emocjonalną.

Warto podkreślić, że każda osoba doświadcza korzyści w sposób unikalny, zależny od jej indywidualnego stanu, potrzeb i poziomu świadomości.

Jak przygotować się do sesji na kryształowym łóżku?

Przed przystąpieniem do sesji, istnieje kilka kluczowych aspektów, o które warto zadbać zarówno pod kątem przygotowania psychicznego, jak i fizycznego.
Ze względu na specyfikę wpływu energii kryształów na nasze aspekty fizyczne i duchowe, zalecamy Ci:

 1. Zaplanuj czas dla siebie:

  • Dobierz moment w ciągu dnia, który poświęcisz wyłącznie sobie.
  • Unikaj pośpiechu, pozwól sobie na doświadczenie sesji nie tylko w jej trakcie, ale także po jej zakończeniu.
 2. Przygotuj odpowiednie ubranie:

  • Wybierz jasne lub białe ubranie
  • Nie zapomnij o świeżych, jasnych skarpetach, a także zdejmij biżuterię.
 3. Dbaj o nawodnienie:

  • Zarówno przed, jak i po sesji, pij odpowiednią ilość wody, wspierając proces oczyszczania organizmu.

      4. Przygotowanie mentalne do sesji 

 Zanim przybędziesz na sesję, poświęć chwilę na przygotowanie psychiczne, określając intencje i cele, jakie chcesz osiągnąć podczas tego doświadczenia:

Przygotowanie psychiczne wspomaga głębsze skoncentrowanie się na sesji i umożliwia pełne wykorzystanie korzyści płynących z doświadczenia na kryształowym łóżku. Pamiętaj, że każda sesja jest wyjątkowym momentem, a twoje zaangażowanie w przygotowanie może znacząco wpłynąć na rezonujące z nią doznania.

Podsumowanie

Kryształowe łóżko to innowacyjne narzędzie do harmonizacji energii ciała, oferujące głębokie doznania medytacyjne i wsparcie dla procesu uzdrawiania duchowego i fizycznego. Połączenie kryształów Vogel i nowoczesnej technologii sprawia, że sesje na tym łóżku przekraczają granice zwykłego relaksu.

Po prostu zrelaksuj się i ciesz się doznaniami, które mogą zmienić Twoje spojrzenie na harmonię energetyczną.

Więcej informacji o naszych zabiegach, o pracy z energią znajdziesz tutaj: 

oraz na naszej drugiej stronie www:

Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia