Blog

VOUCHER POBYTOWY – IDEALNY PREZENT Z ŁUBINOWEGO WZGÓRZA WIOSKI ZDROWIA

VOUCHER POBYTOWY – IDEALNY PREZENT Z ŁUBINOWEGO WZGÓRZA WIOSKI ZDROWIA

Cudowny pomysł na prezent – Voucher pobytowy 

Podaruj najbliższej osobie chwilę relaksu w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia – Holistycznym Wellness

Poszukujesz wyjątkowego prezentu, który sprawi radość i zapewni bliskiej osobie wyjątkowe doświadczenie? Zastanawiasz się, jak obdarować kogoś wyjątkowego, kto zasługuje na chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku?
Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – vouchery pobytowe w naszej Wiosce Zdrowia.
To prezent, który pozwoli Twojej najbliższej osobie zrelaksować się, odnaleźć harmonię i cieszyć się momentem spokoju w otoczeniu przyrody.

Dlaczego voucher pobytowy to doskonały prezent?

Voucher pobytowy to wyjątkowa okazja, aby sprawić komuś wyjątkową przyjemność.
Nasze vouchery są dostępne w różnych wartościach: 500 zł, 700 zł, 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł, 3000 zł lub możesz wybrać kwotę, która najbardziej Ci odpowiada. To elastyczna i spersonalizowana opcja, która pozwala obdarowanej osobie samodzielnie zdecydować, jak chciałaby spędzić swój czas w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia.

Opcje Dostawy

Oferujemy dwie opcje dostawy voucherów. Jeśli chcesz, aby Twój prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, możemy przygotować go w eleganckim, ozdobnym pudełku za niewielką opłatą w wysokości 40 zł, plus koszt wysyłania. Alternatywnie, możesz wybrać darmową dostawę vouchera drogą mailową, co jest szybką i wygodną opcją.

Co obejmuje voucher?

Voucher otrzymany od Ciebie pozwoli obdarowanej osobie wybrać to, co chciałaby zrobić w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia. Może to być nocleg w komfortowym otoczeniu, wyjątkowe posiłki w Restauracji Niebo i Las, bądź relaksacyjne zabiegi w naszym Herbal SPA. To możliwość skomponowania własnego, indywidualnego pakietu wellness, dostosowanego do swoich potrzeb i upodobań.

Dodatkowa niespodzianka: kosz podarunkowy z regionalnymi delikatesami

Jeśli chcesz sprawić jeszcze więcej radości obdarowanej osobie, możesz zamówić wyjątkowy kosz podarunkowy wypełniony regionalnymi przysmakami. Przykładowy zestaw zawiera:

  • wino regionalne,
  • miód,
  • 2 słoiki konfitur,
  • 1 konfiturę do mięs i serów,
  • ser zagrodowy,
  • olej tłoczony na zimno lub ocet ziołowy.

Kosz podarunkowy to doskonały dodatek, który dostarczy wyjątkowych smaków i zapachów, a także uczyni prezent jeszcze bardziej wyjątkowym. 

Podsumowanie

Podaruj bliskiej osobie niezwykłe doświadczenie, relaks i odrobinę luksusu z naszymi voucherami pobytowymi. To doskonały prezent, który pozwoli obdarowanej osobie wybrać to, co jest dla niej najważniejsze. Zarezerwuj voucher już dziś i podaruj chwilę spokoju i radości!

Regulamin voucherów znajdziesz na naszej stronie.