Blog

LEŚNA KĄPIEL W ŁUBINOWYM WZGÓRZU – ODPRĘŻENIE W SERCU NATURY

LEŚNA KĄPIEL W ŁUBINOWYM WZGÓRZU – ODPRĘŻENIE W SERCU NATURY

Doświadczaj dobrodziejstwa przyrody, podczas leśnej kąpieli 

Zapraszamy Cię na niezwykłą przygodę, która pozwoli Ci ponownie nawiązać głębokie połączenie z naturą oraz zrównoważyć ciało i umysł. Leśna kąpiel (shinrin yoku) w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia, to wyjątkowa praktyka wellness.
W Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia stworzyliśmy specjalny Szlak Mocy, który pozwala Ci odnaleźć radość w ciele, w pełni oddychać i zaangażować wszystkie zmysły.
Pozwól nam opowiedzieć Ci więcej o tej fascynującej praktyce wellness.

Rozpocznij dzień od praktyki Shinrin Yoku

Rozpoczęcie dnia od praktyki Shinrin Yoku to doskonały sposób na wzmocnienie swojej łączności z naturą, co przyczynia się do poprawy samopoczucia i ogólnej harmonii. Ta praktyka pomaga w pełni oddychać, redukować stres oraz odciąć się od codziennych zmartwień, umożliwiając głęboką relaksację i skoncentrowanie się na teraźniejszości. Dodatkowo, etapy Shinrin Yoku, takie jak techniki relaksacyjne i rozbudzenia zmysłów, pozwalają rozpocząć dzień w spokojnym i zrównoważonym nastroju, co sprzyja efektywności i pozytywnemu podejściu do wyzwań dnia codziennego.

Przywracamy równowagę zmysłom

W trakcie leśnej kąpieli przewidziane są etapy, które rozbudzą Twoje zmysły. Dzięki nim stworzysz unikalne połączenie z naturą i skoncentrujesz się na otaczającym Cię pięknie.

Spaceruj wolno i zanurz zmysły w naturze

Podstawową zasadą kąpieli leśnych jest wolne tempo. Zapomnij o celach, problemach i codziennym stresie. To czas tylko dla Ciebie i natury, więc nie śpiesz się.

Dla kogo jest leśna kąpiel?

Odpowiedź jest prosta – dla każdego! Bez względu na wiek czy doświadczenie. 

Z przewodnikiem na wyższy poziom relaksu

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o technikach, odkryć nowe sposoby relaksacji i zanurzyć się jeszcze głębiej w praktykę shinrin yoku, polecamy wybrać się na Leśną kąpiel z certyfikowanym przewodnikiem.

Odkryj harmonię z naturą

Leśna kąpiel to nie tylko praktyka wellness, to magiczna podróż do wnętrza siebie i piękna otaczającego nas świata.

 

Jeśli jesteś ciekaw, jakie są dostępne terminy i cena kąpieli z przewodnikiem, napisz na recepcja@lubinowe.pl

Jeśli chcesz jeszcze bardziej wzmocnić działanie leśnej kąpieli, połącz ją z innymi praktykami mindfulness, które oferujemy w Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia.

Więcej informacji o shinrin yoku znajdziesz tutaj

Zapraszamy również do odwiedzenia naszych stron internetowych

Łubinowe Wzgórze Wioska Zdrowia | Kameralny Hotel Nałęczów (lubinowe.pl)

Home – Wioska zdrowia

gdzie znajdziecie więcej informacji o Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia – kameralnym obiekcie u stóp Uzdrowiska Nałęczów.

Odkryjcie nowy wymiar dobrostanu w sercu natury!