Blog

DOMEK ZEN W OTOCZENIU NATURY

DOMEK ZEN W OTOCZENIU NATURY

Otoczenie natury i spokój w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia

Odpoczynek od miejskiego zgiełku i stresującego tempa życia, staje się coraz ważniejszy w dzisiejszych czasach. Często zapominamy o potrzebie relaksu, skupienia na sobie i zadbania o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Na szczęście istnieją miejsca, które pozwalają nam odnaleźć spokój i równowagę w harmonii z naturą. Jednym z takich wyjątkowych miejsc jest Domek Zen w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia.

Idylliczna lokalizacja

Domek Zen znajduje się w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia, w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, nieopodal Uzdrowiska Nałęczów.
To idealne miejsce dla tych, którzy pragną odciąć się od zgiełku miasta i zanurzyć się w otaczającej przyrodzie.Utrzymany w minimalistycznym designie, doskonały dla miłośników koncepcji Zen, którzy poszukują spokoju i wewnętrznej harmonii.

Materiały bliskie naturze

Domek Zen został stworzony z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak cegła, drewno, kamień i metal. To sprawia, że cała przestrzeń emanuje spokojem i równowagą, co jest niezbędne do relaksacji i skupienia się na własnych odczuciach. 

Relaks i odpoczynek

Ten urokliwy domek oferuje wiele udogodnień, które pomagają w osiągnięciu stanu głębokiej relaksacji i spokoju. Na miejscu znajdziecie saunę (banię), z piecem opalanym drewnem i dużym oknem, z którego rozpościera się widok na zieleń. To idealne miejsce do odprężenia i hortiterapii, którą opcjonalnie oferujemy.

Sauna japońska ganbanyoku

Domek Zen to także miejsce, gdzie możecie doświadczyć sauny japońskiej ganbanyoku. Ta forma sauny jest idealna do relaksu, odchudzania i detoksykacji organizmu. 

Gabinet zabiegowy ZEN

Domek Zen oferuje także przestrzeń do zabiegów o charakterze ajurwedyjskim, takich jak abhyanga, shirodhra, udvartana czy wiele innych. Gabinet zabiegowy ZEN to miejsce, gdzie można zadbać o swoje ciało i umysł, odprężając się w spokojnej atmosferze z widokiem na przyrodę.

Czas na herbatę

Po sesji relaksacyjnej, możecie udać się do przestrzeni do odpoczynku. To idealne miejsce na wypicie herbaty japońskiej i chwile zadumy.

Ogród zimowy OM

Całość tego uroczego miejsca zamyka przestrzeń ogrodu zimowego OM, oferując fantastyczny widok na biostaw i ogród. To miejsce, gdzie możecie znaleźć spokój, medytować i odpocząć. Biostaw jest także idealny do schłodzenia się podczas seansów saunowych lub odważnego morsowania.

Domek Zen w Łubinowym Wzgórzu Wiosce Zdrowia to miejsce, które pozwala na znalezienie wewnętrznej harmonii i równowagi, dzięki spokojnemu otoczeniu i naturalnym materiałom.

Przyjedźcie i doświadczcie jego magii. Tu natura spotyka się ze spokojem, a spokój prowadzi do wewnętrznej równowagi.

Więcej o naszych zabiegach znajdziecie tutaj:
Zabiegi – Wioska zdrowia