Blog

10 najważniejszych elementów dobrego zabiegu/masażu.

10 najważniejszych elementów dobrego zabiegu/masażu.

Dobry zabieg może sprawić, że poczujesz się zrelaksowana/y, odmłodzona/y i odświeżona/y. Nie mniej ważne są atmosfera, energia, zapachy…….

Zobacz 10 najważniejszych elementów dobrego zabiegu.

1. Dobry zabieg powinien pomóc Ci poczuć się zrelaksowaną/ym i spokojną/ym. Zwróć uwagę na to, czy Twój oddech zwolnił, mięśnie są mniej napięte, a umysł jest spokojniejszy.

2. Dobry zabieg powinien pozostawić uczucie odmłodzenia i odświeżenia. Możesz poczuć więcej energii, a Twoja skóra może wyglądać jaśniej.

3. Jeśli wybrałaś/eś zabieg na złagodzenie bólu, powinnaś/powinieneś zauważyć zmniejszenie bólu lub dyskomfortu. Może to być odczuwalne natychmiast lub może zająć kilka dni, aby w pełni osiągnąć efekt.

4. Dobry zabiegowiec będzie słuchać Twoich obaw i dostosowywać zabiegi do konkretnych potrzeb. Powinieneś czuć się wysłuchany i zrozumiany podczas całego procesu.

5. Ważne są kwalifikacje personelu ale też pasja.

6. Zabieg powinien być wykonany przy użyciu naturalnych produktów. Według nauk Ajurwedy na skórę nakładasz tylko to, co możesz zjeść.

7. Oprócz tego ważna jest magia – poczucie czegoś wyjątkowego, co ma wpływ na pozytywny nastrój. Wszystko we wszechświecie składa się z energii i wibracji. Stworzenie atmosfery o wysokich wibracjach może pomóc poprawić przepływ energii. Również jony ujemne mają pozytywny wpływ na nastrój i mogą poprawić ogólne samopoczucie.

8. Energia ognia – ogień to ciepło, światło i energia. Świece tworzą przytulną atmosferę, która może pomóc w zmniejszeniu stresu i wzmocnieniu poczucia relaksu.

9. Aromaterapia jest doskonałym sposobem na zwiększenie doświadczenia masażu. Różne olejki eteryczne mają różny wpływ na nastrój i dobre samopoczucie. Na przykład, lawenda jest znana ze swoich właściwości uspokajających, podczas gdy mięta pieprzowa może pomóc ożywić zmysły.

10. Do tego kojąca muzyka i delikatne oświetlenie.

Wszystkie te elementy tworzą środowisko, które pogłębia poczucie relaksu, zmniejsza stres i zwiększa ogólne doświadczenie masażu.

Zabiegi możesz zarezerwować tutaj: recepcja@lubinowe.pl

Pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie https://wioskazdrowia.pl/zabiegi/